Prodlužování vlasů NANO TAPE

Vítejte ve světě prodlužování vlasů páskovou metodou

Prodlužování vlasu páskovou metodou je žhavá novinka, nejšetrnější metoda prodlužování vlasů, kdy se vlasové pásky jednoduše aplikují pomocí oboustranné lepící pásky přímo k vlastním vlasům. Vlasové pásky jsou vhodné k prodloužení vlasů téměř pro každou klientku. Speciálně pro ty s jemnými, řídkými vlasy, kdy Vám vlasy zajistí dlouhý a hustý vzhled. V žádném případě nepoškozují vlasovou kutikulu vlastních vlasů. Bez obav můžete vlasy nosit dlouhá léta. Speciální NANO pásky zajišťují kvalitní kontrolu nad nepříjemným vyčesáváním vlasů.

Současná žena oslňuje perfektním stylem od hlavy k patě. Dobrý vzhled začíná pěknými vlasy. Sledováním dnešní módy si můžeme myslet, že jsou ženy, které dávají přednost klasickým účesům. Ale když do hry vcházejí tenké, křehké vlasy nebo chuť stvořit módní akcent, ideálním řešením je nabídka prodloužení vlasů, díky kterému vyjdete ze salónu se svým vysněným účesem. Získáním módních pásků bez škodlivého působení chemikálií během několika minut.

Pásková metoda je nová metoda prodlužování vlasů, díky které ušetříte čas i peníze. Zapomeňte na metody spojování pomocí vosku, trubiček a nahřívání. Pásková metoda je metoda, při které se nepoužívá škodlivé natahování vlastních vlasů, uchycení skoro není hmatatelné dotykem, a co je nejdůležitější - je téměř neviditelné a neníčí Vám Vaše vlasy.

Pásky jsou velmi tenké s neviditelným lepením, díky kterým bude Váš účes módní a avantgardní. Pásky jsou již potaženy supersilnou oboustrannou páskou, která vytváří nezničitelný spoj a zajišťuje dlouhodobé nošení 1-2 měsíce.

Na objednávku jsou dostupné i délky 40- 45, 50-60 a 60-70cm. Pásky používané touto metodou jsou medicínsky testované, protialergické a příznivě působí na pokožku. Důležité je také, že přichytávání se realizuje na vlasech bez bezprostředního dotyku s pokožkou. Nejlepší zprávou je to, že pásky se mohou po 1-2 měsících stáhnout a znovu nasadit.

Vlasové pásky NANO TAPE se nabízejí v setu po 20 ks ( 10 spojů) je 50 gramů. . K zahuštění vlasů je potřeba 1 - 2 balení. Pro plné prodloužení 2 - 3 balení a pro extra husté prodloužení 3 - 4 balení. To vše závisí na hustotě a účesu Vaších vlasů.

Vlasové pásky NANO TAPE jsou vyrobené z vysoce kvalitních středoevropských vlasů, které pochází převážně z našich výkupů z ČR. Vlasové spoje jsou vyráběny patentovaným způsobem za pomocí nanotechnologie. NANO TAPE jsou nanotechnologií zatavené do pevné silikonové pásky, tudíž nedochází k výčesu vlasů ze spojů. Prodlužování vlasů nano technologií je šetrné, rychlé a vysoce efektivní.

Prodlužování vlasů

Technologie Hair Talk je žhavá novinka německé firmy Arcos. Výhradní zastoupení v České republice má firma Hair Talk Extensions ze Slovenské republiky. Zapomeňte na metody spojování pomocí vosku, trubiček a nahřívání. Hair Talk je metoda, při které se nepoužívá škodlivé natahování vlastních vlasů, uchycení skoro není hmatatelné dotykem, a co je nejdůležitější - je téměř neviditelné!

Galerie prodlužování vlasů

  • 7A5FADED-5E4F-46E8-A4CA-28C8AD4C80F3.jpeg
  • IMG_6867.JPG
  • IMG_6734.JPG
  • IMG_6715.JPG
  • IMG_6399.JPG
  • IMG_6239.JPG
  • IMG_5567.JPG
  • IMG_5468.JPG

Sociální síť

Pinterest Instagram